diko poziome

oferty pracy

Aktualne oferty pracy

  • Elektromonter szaf sterowniczych i instalacji elektrycznych

    miejsce wykonywania pracy:

    Krępice, ul. Kwiatowa 36

    opis stanowiska:

    • montaż szaf sterowniczych i podłączanie aparatów na podstawie dokumentacji
    • wykonywanie napraw i remontów układów sterowniczych maszyn i urządzeń
    • prowadzenie prac elektrycznych zgodnie z poleceniami przełożonych
    • udział w rozruchu, uruchamianiu urządzeń, instalacji i systemów
    • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie przydzielonych zadań

    oferujemy:

    • pracę z najnowszą technologią z dziedziny sterowania i napędów przy budowie maszyn prototypowych,
    • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • praca w systemie jednozmianowym
    • możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników,
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do karty Multisport, „wczasy pod gruszą”, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

    nasze wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne/elektryczne
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji pneumatycznej
    • doświadczenie z zakresu podłączania szaf sterowniczych,
    • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
    • wiedza o elementach elektrotechnicznych,
    • znajomość obsługi elektronarzędzi,
    • świadectwo kwalifikacji „E” (SEP),
    • doskonała organizacja pracy,
    • własna inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
    • umiejętność pracy w zespole,
    • prawo jazdy kat B- mile widziane.

    Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@diko.pl

    mile widziane:

Zgadzam się