diko poziome

aktualności

06 kwietnia 2023

Case study DIKO/Siemens – Maszyna frezująca

W DIKO Polska udowadniamy, że mamy potencjał do tworzenia niezwykłych maszyn, które potrafią sprostać zupełnie nowym wymaganiom.
Doskonałym przykładem jest nasz najnowszy projekt – precyzyjne rozwiązanie przeznaczone do obróbki elementów aluminiowych na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

więcej

21 grudnia 2022

Serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2022

więcej

14 kwietnia 2022

Wesołych Świąt Wielkanocnych w 2022 roku

więcej

02 kwietnia 2022

Webinar Przemysł 4.0 Made in Wrocław

W ramach webinaru Przemysł 4.0 Made in Wrocław, przedstawiciele firm DIKO i Balluff zaprezentowali rozwiązania stosowane w swoich zakładach na co dzień, obejmujące m.in. rozwiązania takie, jak system monitorowania stanu maszyn, czy też systemy nadzorowania temperatur. Dokładnie opisany został system Hybrid Line, zapewniający m.in. możliwość zamontowania kilku rodzajów zacisków, co zastępuje stare systemy, dające możliwość montowania jedynie pojedynczych rodzajów. W ramach webinaru Przemysł 4.0. Panowie z DIKO i Balluff przybliżyli nam także nowoczesne metody zbierania i analizy danych.

więcej

18 marca 2022

Zapowiedź webinaru Przemysł 4.0 Made in Wrocław

Interesujesz się automatyzacją procesów produkcji? Pragniesz zmodernizować funkcjonowanie swojego zakładu? Zajmujesz się inwestycjami w obrębie automatyki? Koniecznie obejrzyj nasz webinar, będący jednym z owoców współpracy DIKO z firmą Balluff, zajmującą się automatyką przemysłową. Podczas webinaru poznasz szczegóły dotyczące stworzenia automatycznej linii montażu zacisków hamulcowych: od pomysłu aż do realizacji.

więcej

30 stycznia 2022

Nowe konta w mediach społecznościowych

Chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje? To świetnie, bo w naszej firmie dzieje się naprawdę dużo! W związku z tym już od 28 stycznia 2022 roku możesz spotkać nas w social media, w tym na Facebooku i LinkedIn. W ramach naszych profili dokładamy starań, by jak najbardziej przybliżyć Ci specyfikę naszej branży, a także objaśniamy, jak przebiega współpraca z naszą firmą, do której serdecznie zachęcamy. Opisujemy również przydatne informacje dla przedsiębiorców z branży automatyki, m.in. z zakresu ulg, jakie mogą skutecznie odciążyć samozatrudnionych w trudnych czasach.

więcej

NASI PARTNERZY


Dla ułatwienia korzystania z naszego serwisu oraz dla celów statystycznych używamy plików cookies. Brak blokady plików oznacza zgodę na ich użycie i zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.

Zgadzam się